آموزش طراحی سایت سریع - آموزجو مركز دوره هاي آنلاين آموزشهاي كاربردي
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
$820000
شروع کنید
یا
دوره
اطلاعات تکمیلی

آموزش طراحی سایت سریع

آموزش طراحی سایت سریع

آموزش سئو سایت در صفحه اول گوگل

آموزش سئو سایت در صفحه اول گوگل –  چه صاحب سایت باشید چه نباشید مهم ترین دلیل برای داشتن یک سایت حضور در صفحه اول موتورهای جستجو نظیر گوگل است .که مخاطبان هدف شما با جستجوی چند کلمه در نهایت به شما و محصولات شما دست پیدا کنند. در اواخر سال 2001 سئو بیش از پیش معنا پیداکرد و بعد از تاسیس شرکتها و موتورهای جستجوی بزرگ نظیر گوگل و مایکروسافت ،بینگ صاحبان مشاغل برای اینترنتی شدن کسب و کارشان بیشتر تلاش کردند . اما این همه ماجرا نبود . صاحبان صایتهای تجاری همه می خواستند در صفحه اول قرار بگیرند.

 

آموزش سئو سایت در صفحه اول گوگل

آوردن سایت در صفحه اول گوگل

شاید بپرسید حالا چرا صفحه اول گوگل ؟ طبق معمول کاربران اینترنت بر حسب عادت برای هر چیزی از اینترنت کمک می گیرند. به عنوان مثل اگر نیاز به طراحی سایت داشته باشند بدون دانستن علم سئو همان چیزی را در گوگل تایپ می کنند که نیاز دارند (“طراحی سایت در همدان”) خب نتیجه اثر بخش زمانی اتفاق میفتد که صاحب سایت این کلمه را سئو کرده باشد واگر نه هیچ اتفای نمیفتند و نتیجه گوگل به نفع رقبا تمام خواهد شد. به این دلیل که حدود ۹۰% کاربران نیازشان را در صفحه اول میابند و مابقی نیاز را در صفحات بعدی . پس در صفحه اول قرار گرفتن بسیار مهم است.

 

5/5 - (2 امتیاز)

مسلما نکات کلیدی و مفید در ادامه این مقاله و آموزش برای شما گنجانده شده است .لازم است این دوره را در سبد خرید آموزشی خود قرار دهید و به کلیه محتوای تصویری،ویدیویی، و مقالات دسترسی پیدا کنید..و گواهینامه پایان دوره خود را دریافت نمائید.